AGROTEC 24. Uluslararası Tarım Fuarı

  • TARİH :16-19 Eylül 2021
  • KONUM :
  • KALAN SÜRE :
  • ZİYARET SAATLERİ :10:00 - 19:00

Partnerlerimiz :

Channel Ziraat yüksek mühendisi Vizyon Havacılık Türkted Türkiyem bir Turktob 	Tsüab Toprakla Gelen Tolab Tisit Teknokent Tarmakbir Tarım Kredi Süt dünyası Süsbir Sulama Birlikleri Star 	Serkonder Radyo Grup 	Pirinç Palstation Pal-fm Pal doğa Orient Nostalji Mina Makinevizyon Makine-tv Köy Tv KöyKoop Kosgeb Kırmızı Et Haykoop Hasat-Turk Güid Gübre Fuab Fidebirlik Deve-kuşu Desmud Damızlık Manda Damızlık-Koyun Çiftlik-Der Burj Turizm Burda Haber Belediye Gündem Tv Basusad Bakanlık Azimder Ato Arıcılık Gazetesi Apelasyon Ankara Ziraat Agrovizyon

AGROTEC 24. Uluslararası Tarım Fuarı’nın amacı; tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm imalat ve ithalatçıları, sektöre ait kurum kuruluş ve işletmeleri çiftçilerle bir araya getirmek, imalatçıların en son sistem ve teknolojiyle ürettikleri ve ithal ettikleri ürünlerini gerek rakiplerine gerekse ziyaretçiye tanıtmaları için uygun zemin hazırlamak, Türk üretici ve tüketicisine dünya kapılarını açarak ithalat ve özellikle ihracat imkânı sunmaktır.

Sektörün en eski tarım fuarı olma özelliğine sahip olan AGROTEC yurt içinde faaliyet gösteren birçok firmaya yurt dışı kapılarını açmış, üretim yapan birçok yabancı firmaya da Türkiye’de çalışma imkânı sağlamıştır.

Türkiye’de tarım sektörünün önemli bir markası olan AGROTEC her geçen yıl gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısı bakımından pozitif yönde değişim göstermektedir. Her yıl Eylül ayında düzenlediğimiz AGROTEC Tarım Fuarımızı görmek için yurdun dört bir yanından çiftçilerimiz Ankara’ya akın etmektedir. Ayrıca dünyanın çeşitli ülkelerinden bireysel ve heyetler olarak ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Ziyaretçilerin tarım sektörüyle ilgili aradıkları pek çok ürünü bulabildikleri AGROTEC, Türk tarım sektörünün kalbi, yurt dışına açılan penceresi ve gurur kaynağıdır.

 

Fuar Alanının Görünümü:

Sizden Gelen Yorumlar :